منو اصلی
اخبار > دکتر هادوی: سامانه ای در دانشگاه ایجاد کنید تا با شناسایی دانشجویان، زمینه ازدواج آن ها فراهم آید
 


  چاپ        ارسال به دوست

در حاشیه جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه شاهد:

دکتر هادوی: سامانه ای در دانشگاه ایجاد کنید تا با شناسایی دانشجویان، زمینه ازدواج آن ها فراهم آید

حجت الاسلام و المسلمین دکتر هادوی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن خیر مقدم به زوج ها و خانواده هایشان، از معاونت فرهنگی واداره کل تدارکات و پرسنل حراست تشکر و قدردانی کرد و برای زوج های حاضر آرزوی سعادت و خوشبختی داشت.


ایشان مجاورت دانشگاه شاهد را به حرم حضرت امام خمینی (ره) و حضرت سیدالکریم شاه عبدالعظیم حسنی(ع) را مایه مباهات این دانشگاه برشمرد. همچنین ایشان از معاونت فرهنگی و مسئولین دانشگاه خواستار شدند که با رعایت موازین، سامانه ای در دانشگاه ایجاد کنند تا با شناسایی دانشجویان، زمینه ازدواج آن ها را فراهم نمایند.

jashne ezdevaje daneshjoyi13.jpg

ایشان در انتهای سخنرانی خود یادآور شد: زوج های دانشجو از طرف مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) نائب الزیاره ما در مشهد مقدس می باشند.

 

مهم ترین و هیجان انگیزترین قسمت مراسم، برگزاری جشن عقد زوج جوان شاهدی با حضور خانواده هایشان بود که به شیوه سبک زندگی اسلامی تصمیم به ازدواج گرفته بودند و ازدواج آسان را به زیبایی تمام، به همه دانشجویان یادآور شدند. پس از برگزاری مراسم عقد، حضار در سالن برای خوشبختی شان از صمیم قلب دعا کردند.٠٩:٠٤ - سه شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٤    /    عدد : ٤٨٢١٦١    /    تعداد نمایش : ٢٦٠٥