منو اصلی
اخبار > دكتر علي درخشاني موفق به كسب رتبه در رشته حفظ قرآن كريم شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

در آزمون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي

دكتر علي درخشاني موفق به كسب رتبه در رشته حفظ قرآن كريم شد

به گزارش دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه شاهد، دكتر علی درخشانی عضو هیات علمی گروه مهندسی عمران دانشکده فنی مهندسی، در رشته حفظ قران كريم موفق به كسب بالاترين امتياز در دو دوره مسابقات قران و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي شد.

وی در گفت و گوي كوتاهي با دفتر نهاد، بیان داشت:

بنده علی درخشانی متولد سال 1364 و عضو هیات علمی گروه مهندسی عمران دانشکده فنی مهندسی هستم، در سال اخیر در دو نوبت از آزمون های سراسری قرآن که توسط معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در کل کشور برگزار می گردد شرکت نمودم و به لطف خداوند تبارک و تعالی موفق به کسب بالاترین امتیاز در هر دو آزمون شدم.

درخشانی در ادامه افزود: نکته مهم این است که این موضوع با وجود مشغله فراوان و با صرف زمان نه چندان زیادی محقق شده است پس می توان گفت خیلی از افراد به طریق مشابه می توانند با رعایت یک برنامه روزانه منظم در این رابطه توفیق پیدا کنند. اثر مهم حفظ نمودن قرآن انس با آیات الهی و یاد خداوند متعال در اوقات مختلف شبانه روز است که نیازی به توضیح نتایج و آثار آن در زندگی انسان نیست و بر همگان واضح است و براي بنده نيز منشاء خير و بركات فراوان بوده است.

در پایان وی بیان داشت: ضمن التماس دعاي خير از مخاطبين گرامي، بر خود وظيفه ميدانم تا كمال تشكر را از حجت الاسلام والمسليمن دكتر هادوي مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شاهد، داشته باشم كه موجبات تشكيل كلاس هاي مختلف قراني را در دانشگاه فراهم آورده اند. از اساتيد و هم دوره اي هايم در كلاس هاي قراني بابت همراهي و همكاري شان، همچنين از مسئولین فرهنگی دانشگاه،خصوصا دانشکده علوم انسانی، كمال تشكر و قدرداني را دارم.


١٠:٠٢ - دوشنبه ٢١ دی ١٣٩٤    /    عدد : ٤٧٧١٠٥    /    تعداد نمایش : ٦٨١