منو اصلی
سیاسی
 


رهبر انقلاب در دیدار جمعی از شعرا در شب میلاد امام حسن مجتبی(ع)؛
خیانتهای آمریکا در قضیه برجام به افکار عمومی منتقل شود
در شب میلاد کریم اهل ‌بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام، جمعی از اهالی فرهنگ، استادان شعر و ادب فارسی و شاعران جوان و پیشکسوت کشور و تعدادی از شاعران از کشورهای پاکستان، هندوستان و افغانستان با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
 ١٣٩٥/٠٤/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها تصریح کرد:
ملت ما با توطئه‌های آمریکایی‌ کاملا آشنا هستند
انتظار می‌رود دولتمردان با غارت 2 میلیارد دلاری آمریکا از اموال ایران محکم‌تر برخورد کنند اگر آمریکا بخواهد مانند دزد سرگردنه با اموال ملت ما برخورد کند نیاز است پاسخ مسئولان کشور در شأن ملت باشد.
 ١٣٩٥/٠٢/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آیت الله صدیقی در خطبه‌های نماز جمعه تهران
آنها که به شورای نگهبان حمله می کنند اعتبار از کجا به دست آورده اند؟
خطیب نماز جمعه تهران گفت: از یک طرف انگلیس خط می‌دهد و از طرف دیگر مقام معظم رهبری که نائب امام زمان(عج) است، خط می دهد، مردم بینی انگلیس را به خاک خواهند مالید.
 ١٣٩٤/١٢/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
سردار نقدی:
رهبری اجازه دهند تا غروب ۵۰۰ سردار در جبهه دفاع از حرم حاضر می‌شوند
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دیپلماسی‌ای که فضا را برای بیشترین امتیازگیری دشمن مهیا کند لایق نیست، گفت: در حین مذاکره با دشمن می‌گویند حتی آب خوردن‌ ما در گرو مذاکرات است یعنی وضع ما آنقدر خراب است که دشمن هر چه می‌خواهد می‌تواند از ما امتیاز بگیرد.
 ١٣٩٤/١١/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش ویژه امریکن اینتر پرایز
مهار سپاه ایران سخت است
اندیشکده آمریکایی در گزارشی به ماجرای ورود غیر قانونی تفنگداران آمریکا به قلمروی آبی ایران و اتفاق‌های رخ داده پرداخت و نوشت: ایران کماکان بر دفع نیروهای آمریکا و متحدانش در منطقه تمرکز دارد.
 ١٣٩٤/١١/١٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>