منو اصلی
اخبار > اخبار آینده
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیش بینی خبرها

اخبار آینده

فرجام برجام

 سرانجام، برجام پرده از چهره نفاق آمریکایی ها برداشت آمریکایی ها با زیر پا گذاشتن برخی معاهدات فی مابین  دیگر هیچ گزینه ای برای پوشاندن چهره واقعی خود بر روی میز ندارند و در این امر بدنبال زیر میزی گرفتن از همنوعان خود در بریتانیا  هستند .

 

پایان پایان نامه ها

بنا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهدیه پیامبر اعظم(ص)، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بخشنامه غبارروبی از پایان نامه ها را جهت اجرا به همه دانشگاهها ابلاغ کرد!. همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان که مراسم گردوغبار رویی از مساجد کشور آغاز می گردد در دانشگاهها نیز بنا به دستور وزیر علوم غبار از چهره پایان نامه ها برداشته شده و نه تنها در سر مزارع و مراکز صنعتی از این پایان نامه های استفاده می گردد بلکه به امید تغییر رنگ و بوی  سفره  مردم تمام نکات کاربردی و کلیدی پایان نامه های کشور تا سال ۱۴۰۰ در یک مجموعه ای بنام پایان پایان نامه های کاربردی گردآوری و دسته بندی می گردد.

 

آب جداً مایه حیات است!

اولین قیف های جمع آوری کننده آب در استان تهران راه اندازی شد بنا به گزارش شبکه ۲۰۰ وزیر نیرو اعلام نمود که کار گذاشتن  این قیف ها برای تامین آب شرب  لازم بود ولی کافی نیست و تنها در صورت بارش باران پروژه به بهره برداری واقعی میرسد و کلنگ و قیچی تنها ابزار فضای مجازی در افتتاح پروژه های عصر گذر از بحران بود . ایشان افزودند:  از ۱۵۰۰ سال پیش آیه ای در  قران برای خوب زندگی کردن در زمین داریم که؛ کلوا وشربوا و لا تسرفوا  و این در حالی است که اجداد ما به قسمت ابتدایی آیه توجه  شایانی نموده و مابقی آنرا برای آینده گان به ارث گذاشتند .

 

سرطان مهار شد

در پی گسترش چندین ساله این بیماری در اطراف خاورمیانه که از نیل شیوع و تا فرات ادامه داشت و گاهی در افغانستان و در زمانی دیگر با نام و چهره دیگر در عراق و سوریه و یمن و ... که باعث خونریزی های شدید می گردید را دانشمندان هسته پزشکی کشور کشف نمودند که  ریشه و غده  همه این نا ایمنی ها و مرکز همه ناامنی ها را صهیونیست متجاوز تشخیص دادند چرا که بعد از از بین رفتن  این کشور متجاوز ثبات و امنیت به همه کشورها برگشته و مردم در انتظار شکوفایی های هرچه بیشتر دهکده جهانی اسلامی بدست دولت الزهرا سلام الله علیها هستند.

تا رویدادهای بعدی خدانگهدار!

نوشته شده توسط علی فرجی


١٤:٠٦ - چهارشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٤    /    عدد : ٤٥٤٣٢٤    /    تعداد نمایش : ١٤٦١